Eten in een sterrenrestaurant, maar dan gewoon in uw eigen woonkamer. Klinkt dat als een mooie droom? Dan hebben we goed nieuws voor u. Met chef Ewout in uw keuken, kunt u die droom namelijk gewoon uit laten komen. Hij noemt zichzelf niet voor niets De Gangmaker iets wat niet alleen van toepassing is op zijn uitstekende gastheerschap, maar ook op zijn talent om de heerlijkste gangen op tafel te zetten.
Vraagt u Ewout om zijn stijl in het kort te omschrijven, dan horen woorden als smaken van het seizoen, pure ingrediënten, verrassende presentatie en verfijning daar absoluut bij. Maar als hij dan de kans krijgt en eenmaal aan het woord is horen kreten als Big Green Egg, BBQ, Cas Spijkers Academie, Landal Hof van Saksen en de Loohoeve daar ook zeker bij. Wilt u uw feest, bruiloft, evenement of (zakelijke) bijeenkomst nog meer glans geven, dan kunt u Ewout ook vragen om een kookworkshop voor te organiseren. Kom alles te weten over bijzondere smaken en verse ingrediënten en leer hoe deze samen dat ene, unieke en overheerlijke gerecht vormen. Met Ewout in uw keuken hoeft u zich nergens meer zorgen om te maken. Ewout doet de voorbereidingen, kookt de sterren van de hemel en zorgt ervoor dat hij alles weer netjes en schoon achterlaat. Creëer uw eigen sterrenrestaurant-ervaring met Ewout aan uw fornuis.
***
Als Ewout niet op locatie kookt dan is hij graag aan het expirimenteren op zijn big green egg of ofyr. Grote tomahawks langzaam garen of een cote de boeuf grillen op open vuur dat is hoe de vrije dagen voorbij vliegen.
Chef aan huis Ewout bij ons thuis uitgenodigd om een lekker diner te koken. Volgens mij waren het wel 5 gangen. Echt heel lekker allemaal en na afloop een schone keuken, wat wil je nog nou meer?
Hoekstra | 4 personen | Assen
Hele mooie verfijnde gerechten kregen wij voorgeschoteld. Je proeft en ziet dat er aandacht aan is besteedt. Dit gaan wij zeker vaker doen.
Van Dam | 12 personen | Hardegarijp