Maarten kookt al meer dan 20 jaar met passie en plezier. Zijn carrière begon in een sterrenrestaurant, waarna hij jarenlang als chef-kok in de catering en evenementenbranche werkte. Koken voor grote gezelschappen is hem dus niet vreemd, maar ook een intiem diner met een klein gezelschap verzorgt hij met evenveel aandacht en enthousiasme.
Zijn liefde voor koken aan huis gaat verder dan alleen gerechten bereiden. De variatie in ingrediënten, technieken en locaties houdt hem scherp en creatief. Elke avond in een andere keuken staan en gasten laten genieten van een culinaire ervaring is wat hem drijft. Hij werkt zoveel mogelijk met duurzame seizoensproducten van lokale leveranciers en creëert gerechten waarin smaak en beleving centraal staan.
Maarten biedt diners op maat, variërend van een uitgebreid drie-, vier- of vijfgangendiner tot een informeel walking dinner met kleinere gerechtjes. Heeft u speciale wensen? Dan denkt Maarten graag met u mee om er een onvergetelijke culinaire ervaring van te maken.
***
Maarten is een echte fijnproever die altijd op zoek is naar nieuwe smaken en culinaire inspiratie. Regelmatig bezoekt hij wijnproeverijen en dineert hij op hoog niveau om up-to-date te blijven. Voor hem draait gastronomie om ontdekken, proeven en blijven leren.
Een chef aan huis inhuren, hoe werkt dat?
- Servies en bestek
- Servetten
- Kok op locatie
- Bediening
- Amuse
- Brood en boter

- Extra gang
- Wijnarrangement
- Proeverij van chocolade
- Aperitief met amuse
- Statafels
- Culinaire loempia’s
Wist u dat onze chefs gemiddeld worden beoordeeld met een 4,9?
Met ons werk gegeten bij een collega thuis. Maarten had toen we binnenkwamen alles al klaargezet, statafels met lekkere hapjes en Lisette schonk een heerlijk glas bubbels erbij. Verdeeld over de hele avond kregen wij 5 hapjes die allemaal lekker waren en er mooi uit zagen. Een leuke manier om eens mee te maken.
Jeltina van Dam | 17 personen | Leeuwarden
Super geregeld!!
Jefke Bor | 19 personen | Oldenzaal



